CS Group Polska

CS Group Polska to grupa kapitałowa, która zarządza markami: Agencja Interaktywna ClearSense i Akademia e-marketingu.

Clearsense - agencja interaktywna

AkademiaClearSense

 

 

 

Naszym głównym celem jest dostarczanie małym i średnim przedsiębiorcom nowoczesnych rozwiązań marketingowych, które pozwolą na budowę ich pozytywnego wizerunku w Internecie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, potwierdzonemu dziesiątkami skutecznie przeprowadzanych kampanii, oraz rozbudowanej sieci oddziałów w całej Polsce, potrafimy skutecznie zdiagnozować problem oraz zaproponować jego szybkie i skuteczne rozwiązanie. CS Group Polska należy do grona firm z certyfikatem Premium Partner Google.

Google Partner Premium

Wsparcie biznesu lokalnego – i nie tylko!

Tym co odróżnia naszą ofertę od ofert innych agencji interaktywnych, jest doskonała znajomość lokalnych rynków. Posiadamy kilkanaście oddziałów w całej Polsce, dzięki czemu doskonale znamy istniejącą na rynku konkurencję oraz jesteśmy świadomi wyzwań jakie stoją przed naszymi Klientami.

Kompleksowa obsługa Klientów CS Group Polska

Nasi pracownicy to zespół doświadczonych specjalistów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów dla firm z wielu branż. Bogaty zakres świadczonych usług sprawia, że jesteśmy w stanie zaproponować działania z każdego obszaru marketingu internetowego. Wszystkie elementy prowadzonych kampanii są dokładnie zaplanowane i omawiane z Klientami. Wspólnie ustalamy zamierzony cel, dobieramy potrzebne do jego osiągnięcia narzędzia oraz planujemy ich realizację.

Każdy nasz Klient jest pod opieką Doradcy, który czuwa nad prawidłową realizacją usług oraz nad analizą wyników przeprowadzanej kampanii, a następnie raportuje ich realizacje.

Nasz Blog to artykuły i porady, przygotowane przez specjalistów z wielu dziedzin, które przybliżą Państwu zagadnienia związane z marketingiem internetowym oraz przedstawią wszelkie zmiany, zachodzące w tym segmencie rynku.

Dowiedz się więcej na www.csgroup.pl

Wykonaj darmowy SEO Audyt online na seoaudyt.clearsense.pl Sprawdź, czy Twoja strona WWW spełnia wszystkie wymagania wyszukiwarki.