Agencja interaktywna ClearSense – O firmie

Clearsense - agencja interaktywna

Agencja Interaktywna ClearSense jest marką grupy kapitałowej CS Group Polska. Naszym głównym celem jest dostarczanie małym i średnim przedsiębiorcom nowoczesnych rozwiązań marketingowych, które pozwolą na budowę ich pozytywnego wizerunku w Internecie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, potwierdzonemu dziesiątkami skutecznie przeprowadzanych kampanii, oraz rozbudowanej sieci oddziałów w całej Polsce, potrafimy skutecznie zdiagnozować problem oraz zaproponować jego szybkie i skuteczne rozwiązanie. Marka ClearSense jest także Partnerem Google Adwords.

 google-partner-285x104

Wsparcie biznesu lokalnego – i nie tylko!

Tym co odróżnia naszą ofertę od ofert innych agencji interaktywnych jest doskonała znajomość lokalnych rynków. Posiadamy kilkanaście oddziałów w całej Polsce, m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Szczecinie, Sopocie, Poznaniu, Łodzi, Lublinie, Krakowie i Katowicach. Dzięki temu doskonale znamy istniejącą na rynku konkurencję oraz jesteśmy świadomi wyzwań jakie stoją przed naszymi klientami.

Kompleksowa obsługa klientów ClearSense

Nasi pracownicy to zespół doświadczonych specjalistów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów dla firm z wielu różnorodnych branż. Bogaty zakres świadczonych usług sprawia, że jesteśmy w stanie zaproponować działania z każdego obszaru marketingu internetowego. Wszystkie poszczególne elementy przeprowadzanych kampanii są najpierw dokładnie omawiane z klientami. Wspólnie ustalamy zamierzony cel, dobieramy potrzebne do jego osiągnięcia narzędzia oraz rozkładamy je na osi czasu.
Wszystkie prowadzone dla danego klienta działania są zbierane i zarządzane przez jednego dedykowanego klientowi doradcę, który czuwa nad prawidłową realizacją usług oraz nad analizą wyników przeprowadzanej kampanii, a następnie raportuje ich realizacje .

W umieszczanych na naszym blogu artykułach będziemy się starali przybliżyć Państwu zagadnienia związane z marketingiem internetowym oraz przedstawiać wszelkie zmiany, zachodzące w tym segmencie rynku.

Dowiedz się więcej na www.clearsense.pl

Wykonaj także darmowy SEO Audyt online na seoaudyt.clearsense.pl