100 dni Campus Warsaw za nami

1
961

Minęło już 100 dni od momentu otwarcia drzwi Campus Warsaw, miejsca, w którym przedsiębiorcy mogą się uczyć, wymieniać doświadczeniami i tworzyć firmy, które być może zmienią świat. Przez ten czas w Campusie odbyło się wiele programów szkoleniowych i wydarzeń – od spotkań mentoringowych po hackatony, od demo days po zaawansowane treningi. Wśród nich 6 programów prowadzonych przez zespół Campus Warsaw, między innymi: Campus Mentoring, Campus MeetUp, Campus Presents, Campus Startup School, Campus for Mums oraz CEE Campus Exchange.

Zapraszamy do Campusu

Wspieramy cały czas rosnącą społeczność, która liczy już ponad 4 400 członków. Wy też nie zapomnijcie zapisać na stronie campus.co/warsaw. Członkostwo jest bezpłatne i daje dostęp do campusowej kawiarni, możliwość wstępu na wszystkie wydarzenia dla społeczności oraz dostęp do sieci Campusów na całym świecie. Tam też możecie zgłosić chęć organizacji swojego spotkania. Obserwujcie nas też na Facebooku,Twitterze i Instagramie by być na bieżąco z tym co się u nas dzieje. Do zobaczenia!

Źródło: http://googlepolska.blogspot.com/2016/03/100-dni-campus-warsaw-za-nami.html
100 dni Campus Warsaw za nami
4.7 (93.33%) 3 votes

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułZnajdź odbiorców dla swoich reklam displayowych i wideo Google
Następny artykułJak naprawić zaatakowaną witrynę? cz.1
Pasjonat optymalizacji stron internetowych od 2010 roku. Obecnie zajmujący stanowisko specjalisty SEO w jednej z największych agencji interaktywnych w Warszawie. Aktywnie optymalizuje duże oraz mniejsze serwisy internetowe wykorzystując całą wiedzę oraz zdobyte doświadczenie. Entuzjasta Wordpressa oraz afiliacji.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here