Jak pozycjonować? „asd asd asd”!

Każdy musi czasem odetchnąć, oderwać się i pożartować z tego, czym się zajmuje aby zachować zdrowe podejście i móc dalej czerpać z pracy satysfakcję.

Ostatnio bardzo często odnoszę wrażenie, że kwestia pozycjonowania oraz działań prowadzonych w jego ramach jest postrzegana jako czynność. Czynność, którą należy wykonywać nieprzerwanie i każde odejście od komputera wiąże się ze spadkiem pozycji. Tak jakby można było to porównać do ciągłego naciskania klawiszy ‚asd’ na klawiaturze.

Oto nasze przemyślenie przy porannej kawie:

– Hej, co robisz?
– Właśnie pozycjonuję:  „a s d a s d a s d”
– To pozycjonuj szybciej, bo pozycje spadną!
– Oh, ok „asdasdasdasdasdasdasd”

Jednocześnie nieustannie informuję, że pozycjonowanie jest be, że w jego ramach prowadzi się stricte inne działania, które są negatywnie postrzegane, a im bardziej konkurencyjne frazy tym negatywniej (można tak powiedzieć?).aktualnosci-SEO-Clearsense

Tym wpisem chciałbym rozpocząć debatę, kampanię, czy jakkolwiek to nazwać, której cel jest jeden: zmienić sposób postrzegania promocji swojego biznesu w sieci. I chociaż ciężko mówić o promocji jako takiej, patrząc tylko na wyszukiwarkę i pozycje, to jednak od czegoś trzeba zacząć. Ten blog będzie doskonałym do tego narzędziem.

Pamiętajmy: SEO to nie narzędzie „ON/OFF” ani coś, co działa na zasadzie plug & play. To długofalowa inwestycja, która zaprocentuje w skali miesięcy – nie tygodni czy dni.

Jak pozycjonować? „asd asd asd”!
5 (100%) 2 votes

Autor: Kamil Kanigowski

Pasjonat optymalizacji stron internetowych od 2010 roku. Obecnie zajmujący stanowisko specjalisty SEO w jednej z największych agencji interaktywnych w Warszawie. Aktywnie optymalizuje duże oraz mniejsze serwisy internetowe wykorzystując całą wiedzę oraz zdobyte doświadczenie. Entuzjasta Wordpressa oraz afiliacji.

Podziel się

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Trackbacks/Pingbacks