Google indeksuje Tweety w wynikach wyszukiwania!

Google i Twitter już od dłuższego czasu przymierzali się do współpracy i pokazywania Tweetów w SERP. W maju tego roku w wynikach mobilnych pokazały się pierwsze wpisy z Twittera. Taki ruch musiał okazać się korzystny dla obu firm, ponieważ dzisiaj idą krok dalej i Tweety pojawiają się już w stacjonarnych wynikach wyszukiwania.

jarosław kużniar #sekretyKuźniara trololo

Kto na tym więcej zyska ? Pierwsza myśl, która przychodzi do głowy jest oczywista – Twitter. Wszyscy szukający informacji czy opinii w prostszy sposób dotrą do Twittów, w których być może będą chcieli wyrazić swoje zdanie, a do tego potrzebna będzie rejestracja konta :) Dla Twittera to zwiększenie ruchu i popularności serwisu. Będzie on popularniejszy, drastycznie wzrośnie jego ruch i…ciekawe jak się rozwinie?

danny twitter desktop google - specjalnie dla Wojtka :)

Jaki cel ma w tym Google? Jak każda wyszukiwarka pomaga ludziom szukać rzeczy, informacji i opinii na ich temat, a Twitter jest doskonałym miejscem, w którym dowiemy się co ludzie mówią. Przekonywać nikogo nie trzeba – 284 miliony użytkowników Twittera będą dostarczały regularny, świeżutki content mikrobloggingowy, 24/7/365 :)

Sami przyznacie, że to świetne połączenie.

Google indeksuje Tweety w wynikach wyszukiwania!
3.8 (76%) 5 votes

Autor: Kamil Kanigowski

Pasjonat optymalizacji stron internetowych od 2010 roku. Obecnie zajmujący stanowisko specjalisty SEO w jednej z największych agencji interaktywnych w Warszawie. Aktywnie optymalizuje duże oraz mniejsze serwisy internetowe wykorzystując całą wiedzę oraz zdobyte doświadczenie. Entuzjasta Wordpressa oraz afiliacji.

Podziel się

3 komentarze

  1. LOL przecież ten obrazek nie przedstawia tego o czym jest mowa… Jak można pisać o czymś o czym się nie ma pojęcia? Słabo….

    Post a Reply
    • Wojtej Ty tak serio? :-D trolololo.. ale specjalnie dla Ciebie wstawiłem jeszcze jedno zdjęcie ;) trzymaj się cieplutko

      Post a Reply

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Trackbacks/Pingbacks