Facebook, zrób zakupy! – nowy dodatek do aplikacji Messenger

Do tej pory Facebook był postrzegany przez przeciętnego użytkownika jako pożeracz czasu. Sytuacja ta może ulec zmianie, ponieważ twórcy portalu pracują nad rozszerzeniem aplikacji Messenger o dodatkowy moduł pod kryptonimem „M”.

facebook M zakupy mobile

 

Aplikacja ma być osobistym automatycznym asystentem użytkownika, a jej sztuczna inteligencja pozwoli na wykonywanie powierzonych zadań. Usługa podobno będzie w stanie zrobić za nas zakupy online, zarezerwować stolik w restauracji czy stworzyć plan podróży dostosowany do naszych preferencji.

Na razie całość jest w trakcie testów i ciężko przewidzieć, jaki będzie ich rezultat, nie mniej jednak trzeba przyznać, że twórcy Facebooka w dosyć ciekawy sposób próbują rozszerzyć funkcjonalność macierzystego portalu, przy okazji przejmując większą kontrolę nad udostępnianymi przez nas informacjami.

Więcej informacji (eng): http://wrd.cm/1NLxagl
Facebook, zrób zakupy! – nowy dodatek do aplikacji Messenger
4.7 (93.33%) 3 votes

Autor: Albert Radomski

Od 3 lat związany zawodowo z mediami społecznościowymi. Obecnie specjalista ds. obsługi budżetów reklamowych na portalu Facebook w agencji ClearSense.

Podziel się

2 komentarze

  1. Facebook to nie nk.pl , dobrze wiedzą, że muszą rozwijać swój portal w przemyślany sposób by nie zostać w tyle. Ten dodatek może okazać się bardzo ciekawy.

    Post a Reply
  2. Oj grubo ciężko mi trochę sobie to wyobrazić ale jeżeli do tego dojdzie to to otwiera mega możliwości zakupowe

    Post a Reply

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Trackbacks/Pingbacks