Google reaguje na kryzys związany z uchodźcami i imigrantami

google dla uchodzcow

Źródło: onetoday.google.com

Firma Google zainteresowała się kryzysem związanym z uchodźcami i imigrantami masowo zmierzającymi w kierunku Europy po lepszą przyszłość. Przekazała już milion Euro organizacjom zapewniającym pomoc humanitarną i namawia do przyłączenia się do tej inicjatywy. Jak piszą na specjalnie powołanej do tego celu stronie:

Europa, Bliski Wschód i Afryka Północna mierzą się z największym od czasu II Wojny Światowej kryzysem dotyczącym uchodźców i imigrantów. Firma Google przekazała milion Euro organizacjom, które zapewniają podstawową pomoc humanitarną, i apeluje o przyłączenie się do tej inicjatywy. Przekaż darowiznę już dziś.

Od teraz każdy może przekazać darowiznę na rzecz imigrantów, a Google podwoi jej wartość dokładając od siebie jej równowartość.

Globalnie zadeklarowali dofinansowanie do wysokości 5 milionów Euro. Google chce pokryć wszystkie opłaty manipulacyjne, aby cała wartość darowizny trafiła do potrzebujących. Jeżeli akcja trafi do serc darczyńców to łącznie na pomoc uchodźcom uda się zebrać aż 10 milionów Euro.

5 milionów Euro – tyle Google przekaże na rzecz imigrantów

Network for Good rozdzieli wszystkie darowizny miedzy cztery organizacje non-profit zapewniające pomoc uchodźcom i imigrantom. Są to organizacje zapewniające podstawowe potrzeby tj. schronienie, jedzenie, wodę, pomoc medyczną oraz dbają o prawa i ich bezpieczeństwo.

Jeżeli chcesz pomóc zajrzyj na stronę https://onetoday.google.com/page/refugeerelief?c=PL

Google reaguje na kryzys związany z uchodźcami i imigrantami
3.4 (68%) 5 votes

Autor: Kamil Kanigowski

Pasjonat optymalizacji stron internetowych od 2010 roku. Obecnie zajmujący stanowisko specjalisty SEO w jednej z największych agencji interaktywnych w Warszawie. Aktywnie optymalizuje duże oraz mniejsze serwisy internetowe wykorzystując całą wiedzę oraz zdobyte doświadczenie. Entuzjasta Wordpressa oraz afiliacji.

Podziel się

1 komentarz

  1. Ładny gest, choć oczywiście pewnie niektórzy się przyczepią, że dla Google to grosze, a problemu uchodźców i tak nie rozwiąże…

    Post a Reply

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Trackbacks/Pingbacks