Google: „Aktualizacja Mobile Friendly w pełni sił” – to gdzie te zmiany?

mobile friendly algorytm i aktualizacja - tak wiem, że zdjęcie jest nie adekwatne i nie wnosi nic nowego ale już tak musi być - Clearsense Blog

Od 21 kwietnia została wprowadzana aktualizacja dotycząca mobilnych wyników wyszukiwania. Dlaczego wprowadzana? Otóż zaktualizowanie algorytmu dla mobilnych wyników wyszukiwania miało trwać kilka tygodni. Jak się ostatnio dowiedzieliśmy aktualizacja algorytmu Mobile Friendly została w pełni wprowadzona do wyników wyszukiwania i powinniśmy widzieć zmiany.

Jak się jednak okazuje i informuje o tym Gary Illyes z Google nie wszystkie witryny/strony zostały przeindeksowane i to powoduje, że nie widać na nich zmian. Jeszcze. Dodatkowo w całej tej sytuacji oraz informacjom płynącym zewsząd wielu webmasterów „uzbroiło” swoje strony w wersje mobilne bądź responsywne:

Zatem przyjdzie nam jeszcze poczekać, aby efekty nowej aktualizacji objęły całość wyników wyszukiwania :)

Google: „Aktualizacja Mobile Friendly w pełni sił” – to gdzie te zmiany?
4.8 (96%) 5 votes

Autor: Kamil Kanigowski

Pasjonat optymalizacji stron internetowych od 2010 roku. Obecnie zajmujący stanowisko specjalisty SEO w jednej z największych agencji interaktywnych w Warszawie. Aktywnie optymalizuje duże oraz mniejsze serwisy internetowe wykorzystując całą wiedzę oraz zdobyte doświadczenie. Entuzjasta Wordpressa oraz afiliacji.

Podziel się

3 komentarze

  1. Ja się nie obawiam moja strona jest mobile friendly, można powiedzieć że przed aktualizacją przygotowałem się na najgorsze. Zawsze dmucham na zimne.
    Pozdrawiam Mateusz

    Post a Reply

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Trackbacks/Pingbacks