Czynniki rankujące Google – ciekawe zestawienie

Jak wszyscy doskonale wiemy, istnieją pewne przesłanki aby twierdzić, iż wyniki wyszukiwania regulowane są między innymi przez legendarne ~200 czynników rankujących Google (z których każdy ewoluuje na średnio 50 dodatkowych wariantów) i które są podstawą do działania algorytmu Google. Tak czy inaczej raz do roku MOZ.com czynniki te bada, zestawia, analizuje, ekstrahuje i wypluwa zgrzebne zestawienie „co i jak” na dany rok działa.

Ale jak się okazuje, zestawienie czynników rankujących Google można przedstawić zupełnie inaczej, w nowej, rewolucyjnej wręcz formie.

A pomysłodawcą i wykonawcą tego jest northcutt.com

Czynniki Rankujące Google 2015

Zestawienie jest graficzno opisowe, posiada też suwak, którym możemy filtrować „mityczne” i „konkretne” czynniki dowolnie – uzyskując wyniki, które nas interesują.

Znajdziecie je tutaj: https://northcutt.com/wr/google-ranking-factors/

Well done!

Czynniki rankujące Google – ciekawe zestawienie
4.8 (96%) 5 votes

Autor: Kamil Kanigowski

Pasjonat optymalizacji stron internetowych od 2010 roku. Obecnie zajmujący stanowisko specjalisty SEO w jednej z największych agencji interaktywnych w Warszawie. Aktywnie optymalizuje duże oraz mniejsze serwisy internetowe wykorzystując całą wiedzę oraz zdobyte doświadczenie. Entuzjasta Wordpressa oraz afiliacji.

Podziel się

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Trackbacks/Pingbacks